czwartek, 3 lipca 2014

Wakacyjne porządki


Pisząc ten post, czuję się, jakbym odkurzała w pokoju, w którym bardzo dawno nie sprzątano.  Pewnie z powodu natłoku innych zajęć, a co za tym idzie, braku czasu. Teraz sięgam po miotełkę - po części dlatego, że są wakacje - i staram się to ogarnąć. Muszę tylko liczyć na to, że owo sprzątanie będzie regularne i skuteczne.

Nie wiem, co mogę dodać. Że wkrótce ukaże się recenzja? To na pewno, chociaż napisanie czegoś po tak długiej przerwie możę okazać się wyzwaniem. W każdym razie, podejmę się go! Chociaż ilość książek przeczytanych przeze mnie w minionych miesiącach nie jest imponująca (a w porównaniu do poprzednich lat to szkoda słów) to spróbuję czytać i recenzować na bieżąco, bo przecież wtedy to ma największy sens.

Myślę o generalnych zmianach, które wprowadziłyby tutaj powiew świeżości, ale z drugiej strony, przyzwyczajenie jest drugą naturą człowieka, więc jeśli chodzi o wygląd strony, to jeszcze kwestia do przemyślenia. W każdym razie, spróbuję tchnąć w to miejsce życie. Oby się udało! :)

A teraz zabieram się za pisanie. W końcu kiedyś trzeba zacząć, chociaż początki nie rzadko są trudne. Muszę też przyznać, że straciłam obeznanie w nowościach wydawniczych i jestem totalnie do tyłu z tym wszystkim. Z jednej strony to irytujące, ale w sumie - tyle recenzji do przeczytania, tyle książek do poznania! Może być ciekawie :D

Pojawię się niebawem! :)

2 komentarzy:

Varia czyta pisze...

witaj :) miło przeczytać, że u Ciebie wszystko w porządku. czekam na zmiany i kolejne wpisy.

Querida pisze...

Witaj ponownie, straaasznie długo Cię nie było. :)) Czekam na kolejne posty!

Prześlij komentarz

Drogi Czytelniku! Bardzo mi miło, że się tutaj znalazłeś. Jeśli spodobał Ci się post i chcesz podyskutować - zostaw komentarz :)