niedziela, 29 maja 2011

Jestem z powrotem :)

Witam po długiej przerwie :)

Szczerze mówiąc, nie zamierzałam znikać na miesiąc, ale tak jakoś wyszło... W każdym razie teraz mogę wrócić z czystym sumieniem i świadomością, że w czasie mojej nieobecności na blogspocie zrobiłam wszystko to, co musiałam (mam na myśli głównie szkołę) i pozostaje mi spokojnie wyczekiwać wakacji ;p Jestem pewna, że to rozumiecie, bo pewnie nie ja jedna przez ostatni miesiąc żyłam na ciągłych kartkówkach i sprawdzianach. Na szczęście większość ocen mam już wystawionych i wreszcie mogę wrócić do czytania i pisania recenzji ^ ^

Z tego, co widzę, trochę się na Waszych blogach pozmieniało. Mam nadzieję, że uda mi się szybko nadrobić moją nieobecność. Postaram się do Was jak najszybciej zajrzeć :)

Muszę dodać, że przez ten miesiąc nie miałam zbytnio czasu na książki, jednak udało mi się do kilku zaglądnąć. W najbliższym czasie pojawi się recenzja “Jutra”, która powinna być opublikowana już dawno.

Jak również widzicie, zmieniłam szablon bloga. Nadal uważam, że tamten był wspaniały, ale widniał tutaj od początku roku i zrobił się nieco... nudny? Obecny również mi się podoba i mam nadzieję, że Wam także przypadnie do gustu. Po prawej stronie bloga znajduje się ankieta, przez którą możecie wyrażać swoją opinię o szacie graficznej. Będę wdzięczna za każdy głos :)

Korzystając z okazji, dodam stosik z książkami, które w większości uzbierałam w tym miesiącu.


Ognista Sophie Jordan to egzemplarz recenzencki od Bukowego Lasu, natomiast Pożeracz snów i Z ciemnością jej do twarzy otrzymałam od wydawnictwa Znak emotikon. Niżej znajdują się dwa tomiki wierszy - pierwszy naszej polskiej noblistki, Wisławy Szymborskiej, a drugi Ludwika Jerzego Kerna (niesamowite utwory!). Pozostałe pozycje to różnego rodzaju encyklopedie i książki wygrane w konkursach.

Na dziś to tyle ;) Za chwilę ruszę w podróż po Waszych blogach ;p

Pozdrawiam serdecznie i życzę miłej niedzieli!